آمار

تعداد نشریات4
تعداد شماره‌ها157
تعداد مقالات1,860
تعداد مشاهده مقاله1,026,482
تعداد دریافت فایل اصل مقاله797,592
Babaei, M. H., Salehi, M., Naj, R.. (1390). Equation Chapter 1 Section 1 Analytical Solutions for Radially Functionally Graded Annular Plates. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 43(1), 41-45. doi: 10.22060/miscj.2011.151
M. H. Babaei; M. Salehi; R. Naj. "Equation Chapter 1 Section 1 Analytical Solutions for Radially Functionally Graded Annular Plates". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 43, 1, 1390, 41-45. doi: 10.22060/miscj.2011.151
Babaei, M. H., Salehi, M., Naj, R.. (1390). 'Equation Chapter 1 Section 1 Analytical Solutions for Radially Functionally Graded Annular Plates', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 43(1), pp. 41-45. doi: 10.22060/miscj.2011.151
Babaei, M. H., Salehi, M., Naj, R.. Equation Chapter 1 Section 1 Analytical Solutions for Radially Functionally Graded Annular Plates. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1390; 43(1): 41-45. doi: 10.22060/miscj.2011.151


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.