آمار

تعداد نشریات4
تعداد شماره‌ها157
تعداد مقالات1,845
تعداد مشاهده مقاله1,007,695
تعداد دریافت فایل اصل مقاله784,067
. (1388). Extension of Higher Order Derivatives of Lyapunov Functions in Stability Analysis of Nonlinear Systems. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(1), 25-33. doi: 10.22060/miscj.2009.220
. "Extension of Higher Order Derivatives of Lyapunov Functions in Stability Analysis of Nonlinear Systems". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41, 1, 1388, 25-33. doi: 10.22060/miscj.2009.220
. (1388). 'Extension of Higher Order Derivatives of Lyapunov Functions in Stability Analysis of Nonlinear Systems', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(1), pp. 25-33. doi: 10.22060/miscj.2009.220
. Extension of Higher Order Derivatives of Lyapunov Functions in Stability Analysis of Nonlinear Systems. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1388; 41(1): 25-33. doi: 10.22060/miscj.2009.220


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.