آمار

تعداد نشریات4
تعداد شماره‌ها157
تعداد مقالات2,496
تعداد مشاهده مقاله1,166,298
تعداد دریافت فایل اصل مقاله907,820
Behmardii, D., Ordokhaniii, Y., Sedaghatiii, S.. (1388). Delay-Dependent Robust Asymptotically Stable for Linear Time Variant Systems. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(1), 35-40. doi: 10.22060/miscj.2009.222
D. Behmardii; Y. Ordokhaniii; S. Sedaghatiii. "Delay-Dependent Robust Asymptotically Stable for Linear Time Variant Systems". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41, 1, 1388, 35-40. doi: 10.22060/miscj.2009.222
Behmardii, D., Ordokhaniii, Y., Sedaghatiii, S.. (1388). 'Delay-Dependent Robust Asymptotically Stable for Linear Time Variant Systems', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(1), pp. 35-40. doi: 10.22060/miscj.2009.222
Behmardii, D., Ordokhaniii, Y., Sedaghatiii, S.. Delay-Dependent Robust Asymptotically Stable for Linear Time Variant Systems. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1388; 41(1): 35-40. doi: 10.22060/miscj.2009.222


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.