آمار

تعداد نشریات4
تعداد شماره‌ها157
تعداد مقالات2,496
تعداد مشاهده مقاله1,156,578
تعداد دریافت فایل اصل مقاله900,273
Ordokhanii, Y.. (1388). Hybrid of Rationalized Haar Functions Method for Mixed Hammerstein Integral Equations. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(2), 53-57. doi: 10.22060/miscj.2009.240
Y. Ordokhanii. "Hybrid of Rationalized Haar Functions Method for Mixed Hammerstein Integral Equations". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41, 2, 1388, 53-57. doi: 10.22060/miscj.2009.240
Ordokhanii, Y.. (1388). 'Hybrid of Rationalized Haar Functions Method for Mixed Hammerstein Integral Equations', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 41(2), pp. 53-57. doi: 10.22060/miscj.2009.240
Ordokhanii, Y.. Hybrid of Rationalized Haar Functions Method for Mixed Hammerstein Integral Equations. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1388; 41(2): 53-57. doi: 10.22060/miscj.2009.240


Contact Us | Help & Support | Site Map

Journal Management System. Designed by sinaweb.