آمار

تعداد نشریات8
تعداد شماره‌ها425
تعداد مقالات5,550
تعداد مشاهده مقاله6,528,845
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,576,788
shirinabadi farahani, hamed, Talebi, Heidar Ali, Menhaj, Mohammad Bagher. (1399). Control of parabolic PDE systems with time varying spatial boundary conditions using a novel nonlinear backstepping scheme. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 52(1), 3-10. doi: 10.22060/miscj.2017.13216.5064
hamed shirinabadi farahani; Heidar Ali Talebi; Mohammad Bagher Menhaj. "Control of parabolic PDE systems with time varying spatial boundary conditions using a novel nonlinear backstepping scheme". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 52, 1, 1399, 3-10. doi: 10.22060/miscj.2017.13216.5064
shirinabadi farahani, hamed, Talebi, Heidar Ali, Menhaj, Mohammad Bagher. (1399). 'Control of parabolic PDE systems with time varying spatial boundary conditions using a novel nonlinear backstepping scheme', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 52(1), pp. 3-10. doi: 10.22060/miscj.2017.13216.5064
shirinabadi farahani, hamed, Talebi, Heidar Ali, Menhaj, Mohammad Bagher. Control of parabolic PDE systems with time varying spatial boundary conditions using a novel nonlinear backstepping scheme. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1399; 52(1): 3-10. doi: 10.22060/miscj.2017.13216.5064


سامانه مدیریت نشریات علمی. طراحی و پیاده سازی از سیناوب