آمار

تعداد نشریات7
تعداد شماره‌ها410
تعداد مقالات5,457
تعداد مشاهده مقاله5,872,548
تعداد دریافت فایل اصل مقاله5,231,172
seidi, J., Khalili, S.M.R.. (1398). The Buckling Analysis of Conical Sandwich Shells with Temperature Dependent Properties and an Improved High-Order Theory. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 3(1), 95-106. doi: 10.22060/mej.2017.13428.5630
J. seidi; S.M.R. Khalili. "The Buckling Analysis of Conical Sandwich Shells with Temperature Dependent Properties and an Improved High-Order Theory". نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 3, 1, 1398, 95-106. doi: 10.22060/mej.2017.13428.5630
seidi, J., Khalili, S.M.R.. (1398). 'The Buckling Analysis of Conical Sandwich Shells with Temperature Dependent Properties and an Improved High-Order Theory', نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 3(1), pp. 95-106. doi: 10.22060/mej.2017.13428.5630
seidi, J., Khalili, S.M.R.. The Buckling Analysis of Conical Sandwich Shells with Temperature Dependent Properties and an Improved High-Order Theory. نشریه مهندسی عمران امیرکبیر, 1398; 3(1): 95-106. doi: 10.22060/mej.2017.13428.5630


سامانه مدیریت نشریات علمی. طراحی و پیاده سازی از سیناوب